Praca dla opiekunki osób starszych - Niemcy

KONTAKT

Łowicz - Dodane przez rekrutacja19 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla opiekunki osób starszych - Niemcy

Firma PonaCare wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11179 poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych.

Miejsce Pracy: Niemcy
Termin rozpoczęcia pracy: OD LIPCA
Do opieki jest 84 letni Pan. Choruje na Parkinsona, Demencję i cukrzycę, ma problem z nietrzymaniem moczu. Pan jest samodzielny, porusza się sam, wymaga pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu czasem przy prysznicu.
Obowiązki: pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz zmianie odzieży; pomoc przy kąpieli ; prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów); towarzyszenie podczas spotkań towarzyskich, wyjść do fryzjera, kosmetyczki czy restauracji; potrzebne prawo jazdy.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od średniej krajowej
- Wynagrodzenie do 5 tyś. zł netto miesięcznie
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Zwrot kosztów podróży
- Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Wymagania:
- prawo jazdy kat.B
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub starszą,
- mile widziane referencje.

Tel. 15 844 17 85

Mapa ŁowiczProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Łowicza. Prowadzisz serwis o Łowiczu lub zwiazany z Łowicz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum w Łowiczu !Zobacz stronę Radio Victoria !Zobacz stronę Łowicki Ośrodek Kultury !Zobacz stronę Nowy Łowiczanin !Zobacz stronę Forum Łowicz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łowicz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łowicza: Skierniewice ogłoszenia - Kutno darmowe ogłoszenia - Ozorków ogłoszenia bezpłatne - Łódź ogłoszenia - Płock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję