Operator wózka widłowego-UMOWA O PRACĘ 16zł brutto-Zorganizowany dowóz

KONTAKT

Łowicz - Dodane przez praca10 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego-UMOWA O PRACĘ 16zł brutto-Zorganizowany dowóz

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. poszukuje osób gotowych podjąć pracę od zaraz jako:

Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Lokalizacja: Kopytów k. Błonia

Zadania:
-obsługa wózka widłowego wysokiego składu (retrak)

Wymagania:
-książeczka Sanepid
-uprawnienia na wózki widłowe poparte doświadczeniem
-gotowość do podjęcia pracy zmianowej
-wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
-stawkę godzinową 16zł brutto
-pracę w systemie zmianowym
-zorganizowany dowóz do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mapa ŁowiczProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego-UMOWA O PRACĘ 16zł brutto-Zorganizowany dowóz

Polecane, ciekawe strony z Łowicza. Prowadzisz serwis o Łowiczu lub zwiazany z Łowicz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum w Łowiczu !Zobacz stronę Radio Victoria !Zobacz stronę Nowy Łowiczanin !Zobacz stronę Łowicki Ośrodek Kultury !Zobacz stronę Forum Łowicz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łowicz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łowicza: Skierniewice ogłoszenia - Kutno darmowe ogłoszenia - Ozorków ogłoszenia bezpłatne - Łódź ogłoszenia - Płock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję