Operator wózka widłowego

KONTAKT

Łowicz - Dodane przez biuro82 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 zatrudni na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH WYSOKIEGO SKŁADU

Miejsce pracy: Stryków

Obowiązki:
- wykonywanie operacji magazynowych przy użyciu wózków widłowych
- dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.).
- dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
- zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie prowadzenia wózków widłowych,

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa ŁowiczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego

Polecane, ciekawe strony z Łowicza. Prowadzisz serwis o Łowiczu lub zwiazany z Łowicz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Muzeum w Łowiczu !Zobacz stronę Radio Victoria !Zobacz stronę Nowy Łowiczanin !Zobacz stronę Forum Łowicz !Zobacz stronę Łowicki Ośrodek Kultury !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łowicz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łowicza: Skierniewice ogłoszenia - Kutno darmowe ogłoszenia - Ozorków ogłoszenia bezpłatne - Łódź ogłoszenia - Płock sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję